KADROMUZ

SORUMLU DENETÇİ , YMM MEHMET DEMİR

1952 Yılında Konya’da doğan Mehmet DEMİR, yükseköğrenimini, 1978 Yılında Ege Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. 1971-1997 Yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda Vergi Denetmeni-Vergi Dairesi Müdürü-Defterdar Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra emekli olup, 1997 yılından bu yana Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

YMM MUSA TUTAL

1958 Yılında Aydın’da doğan Musa TUTAL, ilk ve orta öğrenimini Aydın’ da, yükseköğrenimini, Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi Yönetim Bilimleri Fakültesinde tamamladı.1984-2009 Yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda Vergi Denetmeni olarak çalıştıktan sonra, 2010 yılından bu yana Yeminli Mali Müşavir olarak görev yapmaktadır.
Evli ve 1 çocuk babasıdır.

DENETÇİ CEVAT NEVRUZ

05.05.1969 Yılında Karaman İli Ermenek ilçesinde doğmuş, İlk ve Orta okulu Ermenek’te okumuştur.1989 Yılında Çumra Ziraat Meslek Lisesinden Mezun olmuştur.1994 Yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur.1995 Yılında askerlik görevimi yapmış ve 2000 Yılında Mali Müşavirlik stajını tamamlamıştır. 2003 Yılında Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik Ruhsatını almış olup 2003-2016 Yılları arasında Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapmıştır. 2016 Yılında Bağımsız Denetici Belgesini almaya hak kazanmış ve halen Mehmet Demir Bağımsız Denetim A.Ş’de denetçi olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

DENETÇİ HAVVA KOPTUR

25.01.1978 Yılında Antalya İli Serik İlçesinde doğmuş olup, İlkokulu Serik ilçesinde okumuştur. Orta ve Lise eğitimimi Antalya ilinde tamamlamıştır. 1999 Yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayarlı Muhasebe Bölümünden mezun olmuştur. 2003 Yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirmiştir. 2003 Yılında Serbest Muhasebecilik Ruhsatını almıştır. 2010 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatını almıştır. 2014 Yılında Kamu Gözetim Kurumundan Bağımsız Denetçilik Belgesini almıştır. Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Eğitimi ve Atatürk Üniversitesi Adalet ve Yüksek Okulunda eğitimime devam etmektedir. 2016 Yılından itibaren Mehmet Demir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. de Sözleşmeli Denetçi olarak çalışmaktadır. Ayrıca Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.

DENETÇİ IŞIL KIYMALIOĞLU

Ankara ‘da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.
1996 yılından beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. 2015 yılında Bağımsız Denetçi lisansı almıştır. 2017 Yılından bu yana şirketimizde Bağımsız Denetçi olarak çalışmaktadır.

DENETÇİ HAKAN KILIÇ

1972 Üsküdar/ İstanbul doğumlu Hakan Kılınç, Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuş, Beykent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2004 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını almaya hak kazanan Hakan KILINÇ 2016 yılında Bağımsız Denetçi olmuş ve aynı yıl Mehmet Demir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş’de çalışmaya başlamıştır. 2019 yılından itibaren çalışmalarına Sorumlu Denetçi olarak devam etmektedir.

DENETÇİ CELİL OZAN SAVAŞ

1993 yılında Korkuteli’de doğan Celil Ozan Savaş ilk ve orta öğrenimini sırasıyla Antalya Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulunda ve Levent Aydın Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2011 yılında Çankaya Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü kazanmıştır ve 2016 yılında mezun olmuştur. Bir yıl Kanada’da İngilizce eğitimi almıştır. 2017 yılı Ocak ayında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajını başlatmış ve 2019 yılı Temmuz ayında stajını başarıyla bitirmiştir. 2016 yılından beri Mehmet Demir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik şirketinde çalışmaktadır.2020 yılı eylül ayında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alamaya haiz olmuştur.

DENETÇİ YRD. İBRAHİM ŞAHİN DERE

1990 Yılında Antalya’ da doğan İbrahim Şahin DERE ilk ve orta öğrenimini sırasıyla Leyla Kahraman Sevim Ertenü İlköğretim Okulu ve 75. Yıl Cumhuriyet Listesinde tamamlamıştır. Ardından 2009 yılında İstanbul Arel Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Üniversitenin 3. Yılı ilk dönemini Erasmus Avrupa Birliği Öğrenci Değişim Programı ile Litvanya Vilnius Cooperative College’de okumuş, 2014 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır. 2017 Yılı Mayıs ayında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik staj başlatma sınavını kazanarak Yeter Yakar Mali Müşavirlik ofisinde 1 yıl süre ile çalışmış ve ardından 2018 yılı Ekim ayında Mehmet Demir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketinde Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

DENETÇİ HASAN AYKUT TOPAL

1991 Yılında Manavgat’ta doğan Hasan Aykut Topal ilk ve orta öğrenimini sırasıyla Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulu ve Manavgat Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Ardından 2016 Yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden lisans derecesiyle mezun olmuştur. 2019 yılında Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Finansman bölümden yüksek lisans derecesi almaya hak kazanmıştır. 2017 yılı Mayıs ayında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik staj başlatma sınavını kazanarak Mehmet Demir Bağımsız Denetim ve Yeminli Müşavirlik A.Ş’ de stajını başlatmış ve 2019 yılı mayıs ayında stajını başarıyla bitirmiştir.2020 şubat ayında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını almaya haiz olmuştur.